• gomymobi.com

  gomymobi.com
  Понуди Моќни решенија
  Направете ваш бизнис успех & летаат повисоко !!!

  gomymobi.com
  gomymobi.com

Зошто да не изберете нас

gomymobi.com е дизајниран да ви помогне да ги градите вашите деловни страници брзо, лесно и ефикасно. Сите основни алатки за презентирање на вашите деловни и креативни производи на светот.

Откријте повеќе моќни одлики што можете да ги користите за да го дизајнирате и управувате со вашето присуство на Интернет.

или   Започнете сега

Деловни веб-страници

gomymobi.com е веб-платформа која ќе ви помогне да креирате целосно одговорни деловни веб-страници без потреба да инвестирате во часови на скап временски развој или скапи такси за наменски веб-услуги. Покрај тоа, ќе можете да создадете неограничени продавници за да ги продавате вашите креативни производи директно на купувачи од целиот свет.

Почни сега

е-трговија

Интернет продавници

Ајде да го претставиме името на вашиот бренд и најдобрите креативни производи на сите во светот со вашиот градител на продавници за е-трговија. Ние ви помагаме да создадете неограничени продавници, да продавате неограничени производи; без провизија за трансакција, без надоместок за вработување; ќе заработите 100% плаќање за тоа што го продавате.

Нашата мисија тука е фокусирање на најдобрите едноставни решенија за поддршка.

Отвори продавница и продавај

Нашите одлични клиенти ги сакаат неверојатните решенија

Нашата прва цел е фокусирање да ги направиме задоволни нашите клиенти. Да, ова е начинот на кој работиме и за вашата деловна активност.

 • Градител на елементи

  Започнете да ги градите вашите деловни веб-страници од нула или изберете од многу шаблони направени од дизајнери. Со најиновативниот креатор на веб-страници за влечење и пуштање, можете да дизајнирате и развивате која било веб-страница што ви треба или сакате.

  Обидете се со градителот на елементи БЕСПЛАТНО
 • Предни деловни решенија

  Прикачете богата деловна инфраструктура на која било страница. Сите решенија за е-трговија, стриминг и членство се целосно одржувани и доаѓаат со вградено одговорено однесување.

  Истражете во акција
 • Уредник на прилагодени кодови

  Изградете напредни веб-апликации користејќи уредник за прилагодени кодови за да додадете или уредувате што сакате. Управувајте со целата тешка содржина зад сцената и прикажете ја прекрасно во одговорни повторувачки распоред.

 • Претплати и виртуелни добра

  Продавајте претплати со кој било термин, членства и пакети за услуги, виртуелни добра, содржина, заедници и софтвер. Понудете периодични или еднократни плаќања со многу видови пробни периоди користејќи различни обезбедувачи на безбедна исплата.

Добредојдовте во gomymobi.com

Совршено вистинско место да биде домаќин на вашите одлични деловни веб-страници
Најдобро бесплатно решение за е-трговија за вашите онлајн продавници

БЕСПЛАТНО за вашата веб-страница за бизнис

gomymobi.com мило ми е да ви помогнеме да ја креирате својата прва деловна страница и да ја хостирате БЕСПЛАТНО во текот на целиот живот.

Бесплатна сметка

Регистрацијата е многу едноставна и брза, не е потребна кредитна картичка; и вашата бесплатна сметка и деловната веб-страница остануваат со нас засекогаш.

Отворете неограничени продавници

Ако треба да отворите неограничени онлајн продавници за да продавате многу разни производи, сето тоа можете лесно да го сторите.

Продавајте разни производи

Со нашата платформа за е-трговија, вие сте во можност лесно да продавате и дигитални и физички производи, па дури и претплати на истата продавница.

Име на сопствен домен

Ако веќе имате домен и сакате да го користите за креирана веб-страница, треба само да го доделите овој домен, а потоа извршете ја веб-страницата на вашиот бизнис со овој сопствен домен. Вашата деловна страница изгледа попрофесионално со прилагоден домен.

Пренесете преку FTP

Ако имате приватен домаќин и сакате да ја хостирате вашата креирана веб-страница, ние имаме лесна алатка која ќе ви помогне да ги испратите сите датотеки на веб-страниците на вашиот домаќин со еден клик. Или, можете да ја преземете целата страница локално.

Уникатен поддомен за секоја страница

Бидете во можност да ја објавите и архивирате вашата деловна страница само со 1 клик.

Достапни и флексибилни претплати

Штом задоволите со нашите решенија, ви обезбедуваме многу разумни претплати за да ја надградиме вашата сметка за да добиете помоќни одлики.

Заработете со продажба на лиценца за теми

Вие сте во можност да заработите пари со нас, со продажба на вашите лиценци за теми на други корисници. Receiveе ги добиете сите приходи, ние не наплатуваме такси.

Пазар за теми на веб-страница

gomymobi.com е исто така место за сите корисници да ги продаваат своите омилени теми, креаторите може да обезбедат тема бесплатно или да продаваат за 2 лиценци: по креација или живот.

Очигледно, креаторите можат да вметнат сопствен рекламен код (или платформа) во нивните теми откако ќе сакаат да ги дадат бесплатно.

Неограничени веб-страници и страници

Може да креирате неограничени веб-страници и за секоја веб-страница, исто така, да креирате неограничени веб-страници.

Вграден тракер за сообраќај

Имаме вграден тракер за сообраќај што ви помага да ги броите посетите и прегледите на страниците, овие статистички податоци може да се следат од ден на ден.

Секако, можете лесно и брзо да ја вметнете вашата друга платформа за следење, како што е Google Analytics.


Целосно одговорни страници и теми

Сите теми и страници се целосно одговорни и прилагодени на мобилни телефони, дизајнирани да работат на која било резолуција на екранот на кој било модерен прелистувач.

И уште поважно, контролниот панел и корисничкиот интерфејс се исто така целосно одговорни, корисниците можат да управуваат и да создаваат страници секогаш и на кое било место.

Моќни перформанси и брзина

Нашиот систем е дизајниран да им дава на вашите веб-страници и продавници најдобра брзина и перформанси.

Неверојатни обрасци

Изберете од над 95 теми за веб-страници направени од дизајнери за секој бизнис што сакате да го воспоставите.


Тотална слобода на дизајнот

Дизајнирајте ја и развијте ја вашата страница токму онака како што сакате со нашите иновативни повлекувања и паѓања.

Подобрете го прелистувачот на медиуми

Прикажете ги вашите слики, видеа или кој било мултимедијален материјал во прекрасен изглед на галерија со нашиот моќен прелистувач на медиуми.

Прекрасна изложба

Претставете и продадете ги вашите дигитални или физички добра и услуги или деловно работење во прекрасна онлајн продавница.

Менаџер на продавници и производи

Следете ги сите нарачки и управувајте со вашиот инвентар од какви било одлуки: десктоп, лаптоп, таблет или мобилен телефон.

Повеќе начини на плаќање

Понудете сигурно решение за плаќање што ги прави онлајн трансакциите едноставни и безбедни за вас и вашите клиенти. Прифатете кредитни картички, PayPal, Stripe, Authorize.net, офлајн плаќања и повеќе - целосно бесплатно провизирање.

Купони и попусти

Зголемете ја продажбата на продавницата со понуда на сезонски попусти и бесплатна испорака на нарачки за специјални настани.

Дозволете ни да го зајакнеме вашиот бизнис и да го натераме да лета повисоко !!!

Изградете ја вашата веб-страница и продавници СЕГА
Ние користиме различни видови колачиња за да го оптимизираме вашето искуство на нашата веб-страница. Ние користиме колачиња за да го подобриме корисничкото искуство и да го анализираме сообраќајот на веб-страницата. Од овие причини, можеме да ги споделиме податоците за користење на вашата веб-страница со нашите партнери за анализа. Може да се согласите за употреба на такви технологии со затворање на ова известување, со интеракција со која било врска или копче надвор од ова известување или со продолжување на прелистување поинаку.